• nl
  • en

Digitaal-erfgoed-coaches

In elke provincie komt een digitaal-erfgoed-coach waar medewerkers van erfgoedinstellingen (vrijwilligers en betaald) kosteloos terecht kunnen met al hun vragen over het duurzaam digitaal toegankelijk maken van digitaal erfgoed. De coaches zijn via OPEN aangesteld bij de provinciale steunpunten voor erfgoed en zijn toegankelijk voor medewerkers uit alle sectoren (archieven, bibliotheken, wetenschap, musea, media/AV).

Vind je coach

De eerste coaches zijn in de zomer van 2019 van start gegaan en de anderen volgen spoedig. Hieronder vind je een lijst met coaches per provincie:

ProvincieSteunpuntCoachE-mailadresTelefoonnummer
FlevolandBatavialandReem Wedareem.weda@batavialand.nl0320-225 900
FrieslandMuseumfederatie FryslanNynke Kuipersnkuipers@erfgoedpubliek.nl058-87 00 130
GelderlandErfgoed GelderlandTim Stapelt.stapel@erfgoedgelderland.nl06-27 07 47 76
GroningenErfgoedpartnersMireille de Jongdejong@erfgoedpartners.nl050-31 30 052
LimburgHuis voor de Kunsten LimburgWouter Daemenwdaemen@hklimburg.nl0475-399 283
Noord-HollandNMF ErfgoedadviesMargot de Haanm.dehaan@nmferfgoedadvies.nl06-15 44 79 95
OverijsselHistorisch Centrum OverijsselMartine de Boerm.deboer@historischcentrumoverijssel.nl085-48 85 000
UtrechtLandschap Erfgoed UtrechtMieke Heurneman, Marianne de Rijkem.heurneman@landschaperfgoedutrecht.nl, m.derijke@landschaperfgoedutrecht.nl030-22 19 770
030-22 19 782
Zuid-HollandErfgoedhuis Zuid-HollandTamara van Zwoldigitalisering@erfgoedhuis-zh.nl015-21 54 396
Noord-BrabantErfgoed BrabantSies Vonksiesvonk@erfgoedbrabant.nl06-52 78 94 03
ZeelandErfgoed ZeelandSies Vonksfa.vonk@erfgoedzeeland.nl06-52 78 94 03

v.l.n.r: Sies Vonk, Nynke Kuipers, Marianne de Rijke, Mieke Heurneman, Wouter Daemen, Filip Vedder (Erfgoedpartners – Groningen), Reem Weda, Mireille de Jong, Margot de Boer, Martine de Boer en Tamara van Zwol.

Meer informatie

Wil je meer weten over het netwerk van coaches of over de rol van het Netwerk Digitaal Erfgoed hierin? Neem dan contact op met Wilbert Helmus van het Netwerk Digitaal Erfgoed.




Translate »
Top